brusinka
Příspěvky: 11
Registrován: 22 zář 2017, 14:55

???

06 lis 2018, 18:56

CO SE STALO S DT? :shock:

lomister
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2017, 09:36

Re: ???

07 lis 2018, 14:30

Taky by mě zajímalo.. přišel jsem o vše a je to nějaký "minerator" nebo tak něco.. DT byl jeden z mých nejoblíbenějších serverů, nevím co s tím udělali.. ale hrál jsem tam dlouho a měl jsem vzácné věci.. :evil:

Kód: Vybrat vše

[code][list][list=][*][img][url][/url][/img][/list][/list]
[/code]Lomister

MCGapple
Příspěvky: 17
Registrován: 28 črc 2018, 09:41

Re: ???

09 lis 2018, 17:39

Mám stejný názor .. Dt si neuvědomuje že tam spoustu hráčů strávilo dost času a ted vše smažou ..
Jsem člověk co se hraje jeho oblíbenou hru Minecraft .. nic víc :)

Uživatelský avatar
Paarmen_cz
Příspěvky: 60
Registrován: 19 srp 2017, 19:33

Re: ???

09 lis 2018, 21:24

Nojo .D
Paažmen :D

ItzDracox
Příspěvky: 9
Registrován: 18 črc 2018, 18:06

Re: ???

13 lis 2018, 17:12

Mám úplně stejný názor, jelikož sem hrával na DT hoodně velkou a dlouhou dobu, a říkali že se máme na něco velkého těšit, tak asi udělali Minetaros, Který nemá ani /warp pvp /warp boss. A podobně. Chtělo by to zase oživit DT a vykašlat se na nějaký Minetaros, ale zapracovat na DT udělat tam truhly zlepšit bosse udělat bosse vylepšit nějaké věci. A né udělat Minetaros, i kdyby na DT hrávalo 10 lidí za celý den, Budu rád, protože by sme si aspon pokecaly, a podobně. Sice na Minetaros to je trošku stejné, ale i tak. na DT mě vždy lákala ta komunita. Vždy veselo, někdy smutek. když byl někdo začátečník, tak sem mu vždycky dal nějaké věci na začátek. aby se měl dobře. A to by měl dělat každý člověk, aby byl nějaký jiný člověk št'astný. Nevím jestli se DT vrátí nebo ne. Je to jenom otázka času. Ale nejspíš zůstane navždy už Minetaros. Ale je to na adminech či jiných hráču co mají rank helper,admin,developer,majitel apod. Ale mrzí mě, že slíbily Magickou truhlu, na kterou sem se moc těšil, ale ono ne.. A vůbec nevím, jestli na Minetaros budu vůbec rád, nejlepší by bylo, kdyby se DT vrátil z mnoha upragdy, jako např. hodně bossů, nové truhly, nové PVP areny, nové věci, a podobně. #DT2018 #DTISBEST. každopádně děkuji, kteří si tuto velkou větu přečetli. Děkuji všem, kteří hrály na DT jako admini nebo hráči. :) každopádně ještě jednou děkuji za všechno co ste udělali na DT. I všem lidem co mohly někomu zvednout náladu, nebo rozdat nějakým začátečníkům věci. Jako například Já (dracox) . #DTISBEST #DT2018 --- dracox.

Uživatelský avatar
MtueanhM_CSCWA
Příspěvky: 131
Registrován: 17 črc 2017, 21:45
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele: WWW Facebook Skype

Re: ???

10 pro 2018, 18:49

Mládeži, nebudu v klidu.

Sice nevím, jak přesně to bylo, ale na základě výpovědí některých osob mi to připadá, že AT se rozhodl zbavit se Kelta a stejný tým použít pro svůj nový server. Aneb rok 1948.

Ale pro mne to celé, pokud je na mém postoji většina informací pravdivých, znamená následující:
1) Za Keltem si trvale stojím. Ano, dělal chyby, neudělal jich málo, ale dokázal server úspěšně vést. Dostal ho na celokomunitní úroveň z nuly a to rychle, bez použití ryze komerční cesty.
2) Celý zbytek AT tehdejšího DT pro mne velmi výrazně klesl "na ceně". Místo toho, aby ukázali sílu a krásu DT, ukázali, že jim jde jen o moc a vlastní slávu, bez ohledu na poškození dalších osob a bez ohledu na to, co jim jiný vybudoval.
Bývalý a v hlavách všech trvale uchovaný Helper+, ResAdmin, krátce i Admin a člen Vedení a autor nedokončeného vícedílného VelkoEventu Desetiboj, následně Pětadvacetiboj, jež postihl nevyjádřitelný zvláštní osud, autor koncepce Dřevěné Čokolády

Zpět na „Otázky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host