Uživatelský avatar
KeltDT
Majitel
Příspěvky: 175
Registrován: 05 črc 2017, 13:50
Bydliště: Ostrava-Město
Kontaktovat uživatele: WWW Facebook Skype YouTube

CS:GO, League of Legends a nová příroda s ovocem!

14 črc 2017, 01:59

Zdravím všechny hráče a hráčky!

Dnes, 14.7.2017, jsme na server přidali několik nových věcí, které se budou líbit naprosto všem! Postupně si je tedy rozebereme a podíváme se jak naše novinky fungují.


CS:GO a LoL KVÍZY!
Na /warp KVIZ nyní naleznete kvízy! O co jde? Pokud kromě MC hrajete také jiné světově známé hry (Zatím CS:GO a LOL), můžete zde otestovat své znalosti. Procházíte graficky dobře zpracované otázky a vybíráte správné odpovědi. Každou odpovědí se posouváte blíže k cíli. Otázky otestují znalosti hry, historie, mechaniky a všelijakých dalších funkcí.

Vyhrát však mohou jen ti nejlepší a proto je každý kvíz rozdělen na dva týmy (1-99 hráčů). Vyhrává ten tým, který celý kvíz dokáže zodpovědět nejrychleji. Druhý tým se po vítězství oponenta automaticky portne na spawn. Vítězný tým čeká přeplněný poklad ve kterém lze nalézt limitované sběratelské itemy a lákavé finanční ohodnocení!

Celý komplex kvízů byl stavěn našim týmem pod vedením JARAJOHNY11. O kvalitní nastavení a funkčnost celého kvízu se postaral náš technik Gargonesar. Pokud naleznete jakékoliv nedostatky, kontaktujte nás zde na fóru!

Nová příroda s ovocem?
Ano, je to tak. Rostoucí počet hráčů a moderní zázemí nám otevřelo nové možnosti. Naši buildeři pro Vás připravili novou, čistou přírodu. [/warp priroda]. Nyní je zde přehlednější zázemí a větší množství informací. Co je však revolučně nového? V celé této nové přírodě se po mapě nacházejí plody ovoce a zeleniny!
Na stromech, na zemi a všude ve světě se objevují zajímavé sběratelské hlavy, které lze zasadit (později půjde udělat například džus). Mezi těmito plody naleznete například pomeranče, jablka, hrušky, citróny, rajčata a nebo třeba meloun! Jedná se o originální osvěžení hry. Věřte nám, že jakmile se vžijete do herního světa a odevzdáte se naší mapě, čeká na Vás vynikající zážitek. Druhů ovoce a možnosti využití budou o prázdninách přibývat. Brzy naši přírodu navštíví další doplňky.

Toto by bylo z víkendových novinek naprosto vše. Já a celý tým pevně doufáme, že jsme Vám a všem hráčům zpříjemnili hru na DarkTerminusu a že nám zůstanete nadále věrní. :-) Vážíme si Vaší důvěry o prázdninách chystáme spoustu vylepšení. Veškeré nedostatky za malou odměnu můžete hlásit zde na fóru.

Mějte se hezky a užívejte si hry!
Obrázek

Zpět na „Novinky ohledně RPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host