Uživatelský avatar
MrWillie_
Quester
Příspěvky: 5
Registrován: 12 srp 2017, 11:38

RPG update 2.0

13 črc 2018, 17:51

Zdravím všechny hráče a hráčky DarkTerminusu !
Quest team si pro vás připravil další RPG update. V tomto updatu se dozvíte vše co potřebujete vědět ohledně nové cirkusové lokace, nového bosse a plány do budoucna !
Cirkus:
Pro zúčastnění jsou potřeba šípy!!
Nově Vám představujeme cirkus; jedná se o opakující se událost, které se budete moci zúčastnit každý víkend v sobotu a neděli. Cirkus nabízí spoustu atrakcí ve kterých můžete spolu se dvěma a více kamarády vyhrát zlaté penízky. Mnoho z Vás se ptá k čemu jsou zlaté penízky dobré, proto jsme pro Vás připravili speciální limitované předměty, které si můžete za tyto penízky koupit. Těmito předměty jsou limitovaní plyšáci, masky mobů a další zajímavé kousky.

Další informace najdete na /warp cirkus

Cirkusové úkoly: Zmiňované úkoly pro jednotlivce či skupiny nejsou nijak náročné a sestavují se ze sestřelování terčů, slepic a rozbíjení ovoce.

Obrázek

Bankéř:
Bankéř. Do Terminusu přivítal nový obchodník, Bankéř. U Bankéře si budete moci vyměnit zlaté penízky za zlaté cihly a zlaté bloky. Jak penízky, tak cihly a bloky se používají jako platidlo v přítomných a budoucích obchodech. Bankéř bude postupem času ve všech úkolových lokací. Zatím jej najdete jen na /warp cirkus

Obrázek

Aqualon, Mořský Postrach:
Nad Terminusem zavládlo zlo. Zlo v podobě Aqualona, Mořského Postracha. Tento zlomyslný boss vládne silou vody a dokáže vyvolávat Tsunami a Toxické kaluže. Díky temnotě, která postihla Aqualonovo srdce dokáže přivolat duše utonulých námořníků. Vydejte se s bandou bojovníků a svými nejlepšími věcmi a postavte se samotnému zlu z hlubin.

Obrázek

Úlomky z bossů:
Jak všichni víme, tak systém vyměňování úlomků a celkově quest který se úlomků týkal nefungoval tak jak měl, proto jsme ho vymazali. Veškeré úlomky z bossů nyní můžete vyměnit u vesničana poblíž boss truhly.Plány do budoucna:
Velký quest update, který bude obsahovat quest spawn, velký počet NPC questů a příběhovou linii

Doplnění Sběratelských úkolů, díky kterým se budete moci stát slavným sběratelem

Chtěl bych poděkovat všem lidem ,kteří pomáhali s tvorbou tohoto updatu.

S pozdravem MrWillie_ a LittleBadBoyDT

Zpět na „Novinky ohledně RPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host