HeisLeek

Pravidla Ekonomiky a jejich trestání

12 zář 2017, 17:48

Seznam pravidel a trestání v oboru ekonomiky serveru DarkTerminus.cz

1) Základní prohlášení o ekonomické stránce serveru.
  • Hráč je zodpovědný za svůj účet a prohlašuje, že veškeré virtuální peníze, které si na serveru vydělá budou získány povolenou cestou a při zjištění jakéhokoliv způsobu obcházení vydělávání je povinen nahlásit vedení serveru, nejlépe členům spadající pod správu ekonomiky.
  • Hráč bere veškerou odpovědnost svého účtu i prodávaných itemů ve veřejných aukcích na sebe, veškeré přestupky z oboru ekonomiky budou trestány ekonomickou cestou
.

2) Správa hráčského peněžního účtu a obchodu.
  • Vedení je oprávněno hráči odebrat peněžní obnos jakékoliv hodnoty bez udání důvodu.
  • Hráčům je zákázáno jakkoliv obcházet ekonomiku serveru (Automatické farmy, bugování, chyba serveru, duplikování apod.).
  • Pokud-li bude mít vedení podezření na nedovolené vydělávání peněz je hráč povinen předložit přesvědčivé důkazy o tom, že daný obnos vydělal v souladu s pravidly ekonomiky, při zjištění, že hráč vydělal peníze nepovoleně, bude mu celý obnos vč. bankovního odebrán.
  • Hráč je povinen při obchodu zaplatit uvedenou částku, na které byla stavěna domluva s druhou stranou, pokud-li tak neučinní, bude mu daný obnos odebrán s další pokutou a bude předán druhému hráči.
  • Hráčům je přísně zakázáno falšovat cenné itemy a prodávat je za cenu jako originální, při zjištění bude hráči předmět odebrán a udělena pokuta.
  • Při zjištění, že hráč používá modifikovaný klient za účelem zvýhodnění(Hacked client typu wurst apod. X-ray, Damage indicators, minimapa s cave modem) bude mu veškerý finanční obnos vč. bankovního odebrán.
3) Finanční tresty spojené s běžnými tresty
Vážení hráči,

Vzhledem k momentální ekonomice serveru se rozhodlo udělovat k běžným trestům (Bany, mute, jail, kick) i finanční pokuty. Finanční tresty se budou řešit následovně:
  • Ban - 1 den = 100 000 Denárů
  • Mute - 5 minut = 25 000 Denárů
  • Kick - Instantně 5 000 Denárů (Lze se odvolat ke správě ekonomiky pokud-li bude kick neoprávněný!!!!!!!)
  • Jail - 5 minut = 25 000 Denárů
Následující tabulka bude dodržována globálně na serveru Dark Terminus, Pokud-li se setkáte s nespravedlivým trestem (Pouze v podobě např."Dostal/a jsem 10 minut mute a moderátor mi udělil milionovou pokutu." Žádné typu "Já jsem nic neudělal/a a dostal/a jsem trest bezdůvodně", byl bych rád, kdybyste se s tím obrátili a řekli to mně ve hře (nick ve hře: HeisLeek), nebo v soukromých zprávách zde na fóru.

Pravidla byla sepsána dne 12.9.2017 s okamžitou platností.

PS: Pravidla lze jakkoliv zformulovat, aby se týkala problému, pravidla budou ještě upravována, toto jako prvotní spis stačí!
Obrázek

Zpět na „Pravidla“