MtueanhM_CSCWA
Kontaktovat uživatele: WWW Facebook Skype

Co dál, kam a jak?

10 pro 2018, 21:15

Mládeži, dosti mne znepokojuje současná situace ohledně DT.

DT už nemá ani svou IP, které mu převzal Minetaros (A. K. A. většina bývalého AT DT). Co s tím? Možná ji bude mít zase DT. Ale jaké jsou okolnosti.....
Na tuto a mnoho dalších otázek se odpovědí nebude získávat úplně snadno. Proto přichází na řadu otázka poněkud smutná, ale relativně smysluplná. Samozřejmě sice bude nejlepší, když DT znovu ožije v původní podobě a na 1.12.2 - to se však snadno říká (nebo, chcete-li, píše), nicméně mnohem hůře se to koná. Ona otázka totiž zní:

Kam dál?

Na tuto otázku je již velice nejednoznačná odpověď. Československých serverů, které obsahují některé významné věci na úrovni DT, je jisté množství a některé z nich mají i dlouhodobou slávu. Ovšem, každý z nich se v nečem od DT odlišuje. A co má DT nejsvojejší, nejtypištější pro sebe samotné, nám tam bude - ať už to bude sebelepší server - vždy chybět: DarkTerminusovská důmyslnost. Byť i můj server má nemalou míru důmyslnosti, obsahuje chyby a má svou vlastní důmyslnost. Myslím, že jediný server, který má důmyslnost na úrovni DT, je DT a pokud ji chceme, musíme dát dohromady jakýsi nový DT. Ale to se - jak jsem uváděl výše - snadno sděluje, hůře činí.

A jak?

Na tuto otázku se již odpověď hledá mnohem hůře. Ovšem, nápad na řešení mám: Spojit se, vytvořit nějakou komunikační skupinu - ať už pomocí vlastního fóra, nebo zde, na Fb či Skypu či prostřednictvím vlastního webu - možností je hodně - a domluvit se. Ale v první řadě je slušnost a loajalita k DT. Nejsme uprchlíci z nějakého serveru, nejsme uprchlíci z DT, jsme početná část KOMUNITY DT!
Bývalý a v hlavách všech trvale uchovaný Helper+, ResAdmin, krátce i Admin a člen Vedení a autor nedokončeného vícedílného VelkoEventu Desetiboj, následně Pětadvacetiboj, jež postihl nevyjádřitelný zvláštní osud, autor koncepce Dřevěné Čokolády

MtueanhM_CSCWA
Kontaktovat uživatele: WWW Facebook Skype

Re: Co dál, kam a jak?

10 pro 2018, 21:40

Zároveň však na řadu přichází téma noetiky, a sice postupné poznávání. Jak? Nejdříve si položme nejdůležitější otázky, týkající se celé události:
1) Kolik má Minetaros společného s DT?
2) Kdo pro nás kolik znamenal?
3) Kdo nám tolik stojí za to, abychom ho podpořili?

Samozřejmě tyto otázky obsahují nemálo relativ.
Bývalý a v hlavách všech trvale uchovaný Helper+, ResAdmin, krátce i Admin a člen Vedení a autor nedokončeného vícedílného VelkoEventu Desetiboj, následně Pětadvacetiboj, jež postihl nevyjádřitelný zvláštní osud, autor koncepce Dřevěné Čokolády

Zpět na „Nápady na vylepšení“